دوره جامع عکاسی

 

هنر عکاسی ( دنیا از دیدگاه شما )
 

عکاسی دیجیتال دارای 3 جنبه علمی، صنعتی و هنری است؛ به‌عنوان یک پدیده علمی متولد شد، به‌شکل یک صنعت گسترش یافت و به‌عنوان هنر تثبیت شد. با شرکت در کلاس‌های جهاددانشگاهی هنر با تکیه بر تجربه و توانمندی‌های استادان مجرب می‌توانید تصاویر را از دریچه نگاه خودتان به ثبت برسانید. تنها به یک دوربین لنزخور احتیاج دارید تا با شرکت در دوره‌های 3 ترمه عکاسی دیجیتال در جهاددانشگاهی هنر به همه آنچه برای طراحی نیاز دارید برسید. 

در دوره آموزشی عکاسی دیجیتال تمام تکنیک های مرتبط با عکاسی از جمله: نورپردازی، سبک‌شناسی، فتوشاپ و نقد عکس به هنرجو آموزش داده می‌شود، و علاوه بر اینها هنرجویان فنون بازاریابی و شیوه های کارآفرینی را نیز فرامی‌گیرند.

 

آشنایی با دوره جامع عکاسی

این دوره براساس نیازعلاقمندان به عکاسی تدوین شده و همه موضوعات عکاسی ازمباحث مقدماتی همانند آشنایی بامفاهیم پایه عکاسی، کاربادوربین و لوازم عکاسی و... تاسطح کاملا پیشرفته را دربر می گیرد.
سرفصل های این دوره هماهنگ با به روزترین سرفصل دانشگاه های معتبر ایران و جهان تدوین گردیده است.
گنجاندن مهم ترین موضوعات عملی و نظری به گونه ایست که هنرجویان پس ازطی این دوره با مهمترین مباحث رایج عکاسی آشنا شده و در پایان توانایی فعالیت درزمینه های مختلف عکاسی را خواهند داشت.
به دانشجویانی که بطور کامل موفق به گذراندن دروس این دوره شوند،مدرک معتبروقابل ترجمه جهاددانشگاهی اعطا خواهد شد.

 

آشنایی با دوره تکنسین آتلیه عکاسی

هدف از این دوره پاسخ به نیاز آن دسته از علاقمندان به عکاسی است که شرکت در دوره های عکاسی را به منظور راه اندازی یا کار در فضای آتلیه عکاسی انتخاب می نمایند.
دراین دوره هنرجویان ابتدا با مفاهیم پایه عکاسی و کار با دوربین و لوازم عکاسی آشنا شده و سپس مستقیما و بدون پرداختن به مسائل غیرمرتبط وارد تمرین و یادگیری تکنیکها و مسائل مرتبط با عکاسی پرتره درفضای آتلیه خواهندشد.
کارگاه عکاسی و نورپردازی پرتره شامل مسائل اساسی نورپردازی، مدل ها و ژست های عکاسی و کلیه مسائل فنی و هنری لازم برای عکاسان آتلیه ای را دربر خواهد گرفت.
هنرجویان این رشته در ترم اول علاوه بر مفاهیم پایه عکاسی با مفاهیم بنیادی نرم افزار فتوشاپ آشنا شده و پس از یادگیری مقدماتی، در ترم دوم درکارگاه تخصصی رتوش پرتره، به اصلاح رنگ و نور و ویرایش و رتوش تخصصی پرتره بطور کامل خواهند پرداخت.
علاقمندان درپایان روش ساخت  انواع آلبوم فیزیکی و دیجیتال و آموزش سایر روش های ارائه عکس ازقبیل شاسی و ... را نیز به طورکامل فرا خواهند گرفت.


آشنایی با دوره مهارت های عمومی عکاسی

این دوره برای ارتقا سطح دانش علاقمندان به عکاسی، باهر نوع دوربینی اعم از دوربین های حرفه ای یا خانگی و حتی دوربین های تلفن های همراه هوشمند طراحی و تدوین شده است.
در این دوره هنرآموزان با مبانی کادربندی، مکان های مناسب جهت عکاسی، شرایط نوری، زوایای دید و انتخاب بهترین ترکیب بندی ها جهت خلق عکس های مختلف آشنا خواهند شد.
این دوره برای افرادی که به هر دلیلی قصد شرکت در دوره جامع عکاسی یا سایر دوره های تخصصی عکاسی را ندارند و صرفا خواهان یادگیری مهارت های عمومی عکاسی جهت ثبت عکس های بهتر هستند مناسب خواهد بود.
فراگیران این دوره درصورت علاقه به شرکت دردوره های تخصصی عکاسی، از درک عکاسی بالاتری نسبت به سایر هنرآموزان برخوردار خواهند بود.

 

 توجه:

  • در صورتی که هنرآموزان به هر دلیلی امکان ثبت نام ترم ها بصورت یکجا را نداشته باشند (عدم هماهنگی زمانی با برنامه کامل ترم و...) امکان ثبت نام وگذراندن تعدادی از دروس هرترم  و با بصورت تک درس باتوجه به شرایط زمانی و مالی هنرآموزان وجود دارد.
  • شایان ذکر است برای دریافت مدرک دوره جامع آموزش عکاسی هنرآموزان میبایست کلیه دروس دوره را باموفقیت به پایان برسانند.

  • ثبت نام در کلاسهایی که با علامت ستاره مشخص شده اند مستلزم گذراندن دروس پیش نیاز مربوط در ترم های قبلی می باشند.


 

 

 

 جهت دریافت مشاوره تخصصی و هماهنگی بیشتر با شماره تلفن های 

 88328653 الی 5 و 09389382473 تماس بگیرید.

می توانید به یکی از 3 شیوه زیر در این کلاس ها ثبت نام کنید:

 

1-ثبت نام آنلاین 


2-کارت به کارت و یا واریز به شماره کارت و حساب زیر، تماس با شماره تلفن های 02188328652 الی قرائت کد ارجاع و یا شماره فیش.


شماره کارت: 5859837000000881 بانک تجارت


شماره حساب: 18512181 بانک تجارت

 

3-مراجعه حضوری

 

 

جهاد دانشگاهی واحد هنر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2017 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir