مدرسه تابستانی هنر کودک و نوجوان 1398
درباره مدرسه تابستانی هنر کودک و نوجوان 1398

جهاد دانشگاهی هنر دوره‌های ویژه کودک و نوجوان برگزار می‌کند

جهاددانشگاهی هنر با توجه به حساسیت‌های ویژه روحی کودکان و نوجوانان، همچنین نیاز گروه سنی 7 تا 16 سال به برگزاری دوره‌هایی اختصاصی و متناسب با علاقه‌مندی‌ها و شرایط سنی آنها، اقدام به تدوین و برگزاری دوره‌های ویژه کودک و نوجوان کرده است.

با توجه به اینکه شخصیت اصلی افراد در سنین کودکی و نوجوانی شکل می‌گیرد، آموزش‌های صحیح و دانش‌بنیان برای این گروه سنی حائز اهمیتی ویژه است. بر همین اساس جهاددانشگاهی واحد هنر در راستای کمک به ایجاد تحول دانش‌بنیان در حوزه تربیت کودک و نوجوان، انجام فعالیت‌های تخصصی، شناخت توانایی و استعدادهای گروه سنی 7 تا 17 سال، همچنین هدفمند ساختن توانمندی‌های کودکان و نوجوانان، این دوره‌ها را برگزار خواهد کرد. هدف اصلی جهاددانشگاهی هنر از برگزاری چنین دوره‌هایی توانمند ساختن نوجوانان و تسهیل کارآفرینی و خوداشتغالی در جامعه تعریف شده. گفتنی است بهره‌گیری از کادری مجرب متشکل از اساتید فعال در حوزه علوم تربیتی و هنر از نقاط قوت این دوره‌ها به حساب می‌آید.

جهت دریافت مشاوره و هماهنگی ثبت نام با شماره تلفن های 5-88328653 تماس بگیرید و یا به بخش ثبت نام الکترونیکی مراجعه نمایید. 


 

اساتید مدرسه تابستانی هنر کودک و نوجوان 1398

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir