اخبار و اطلاعیه ها
معرفی دوره آنلاین نرم افزار افترافکت مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر ترم پاییز1401
چهار شنبه 6 مهر 1401
معرفی دوره آنلاین نرم افزار موهو MOHO مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر ترم پاییز1401
چهار شنبه 6 مهر 1401
معرفی دوره آنلاین نرم افزار کلو تری دی CLO3D مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر ترم پاییز1401
دوشنبه 4 مهر 1401
معرفی دوره آنلاین و حضوری تدوین با نرم افزار پریمیر مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر ترم پاییز1401
شنبه 2 مهر 1401
طراحی و تولید قطعات نظامی و ارتقاء توان دفاعی کشور تا انجام اقدامات مؤثر فرهنگی، تنها گوشه‌ای از تلاش جهادگران جهاددانشگاهی در دوران دفاع مقدس است؛ نهادی که در این دوران بیـش از۱۲۰ پــروژه بــزرگ و کوچــک نظامــی را بـه سـرانجام ‌رساند که هر یک از آن‌ها گره‌هایی از مشکلات نظامی باز کردند که شاید در تصورات هیچ‌کس نمی‌گنجید. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، 31 شهریورماه 1359، درحالی‌که چهل‌وشش روز بیشتر از تشکیل جهاددانشگاهی نگذشته است، پای این نهاد مولود انقلاب اسلامی به جنگ تحمیلی که صدام علیه ایران آغاز کرده بود، باز شد. با شروع جنگ، علاوه بر حضور مستقیم اعضای این نهاد در دفاع مقدس، بخــش اعظــم تــوان جهاددانشــگاهی معطــوف بــه جبهه‌های حــق علیــه باطــل می‌شود. تجهیــزات و ادوات نظامــی آسیب‌دیده تعمیــر و بازسـازی می‌شوند؛ بـا ابتـکار محققـان جـوان، بسـیاری از تکنولوژی‌ها بومی‌سازی می‌شود؛ مـواد و قطعـات موردنیاز ســاخته می‌شود. جهاددانشــگاهی، دفاتــر پشــتیبانی از جبهــه و جنـگ راه‌اندازی می‌کند و اعـزام دانشـجویان و اسـاتید را مدیریـت و سامان‌دهی می‌کند. جهـاد از اوضـاع فرهنگـی و روحیـه رزمنـدگان اسلام غافـل نیسـت؛ مطبوعـات و بازتـاب حمــــایتهای مردمــــــی از جنـــگ را بــه خطــوط مقــدم منتقــل میکنــد؛ گروه‌های تئاتــــــر دانشــجویی و موسـیقی اصیــل را بســیج می‌کند تــا بــرای رزمنــدگان اجــرای برنامــه کننــد. از میان 103 شهید جهاددانشـگاهی 96 نفر آنها در دوران دفاع مقدس به مقام شهادت نائل آمده‌اند و این نهاد در این دوران بیـش از120 پــروژه بــزرگ و کوچــک نظامــی را بـه سـرانجام می‌رساند؛ پروژه‌هایی که هر یک از آن‌ها گره‌هایی از مشکلات نظامی باز کردند که شاید در تصورات هیچ‌کس نمی‌گنجید.
چهار شنبه 30 شهریور 1401
با حکم رییس جمهور ‏ دکتر دهقانی فیروزآبادی رییس جهاددانشگاهی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری منصوب شد.
دوشنبه 28 شهریور 1401
ماهنامه شماره‌ 188۸ «پیام جهاد» ویژه چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با روایت تلاش جهادگران برای ایجاد زیست‌بوم نوآوری نخبگان ایرانی منتشر شد.
یکشنبه 27 شهریور 1401
به مناسبت هفته دولت نمایشگاه گزیده‌ای از دستاوردهای شاخص پژوهش، فناوری و نوآوری جهاددانشگاهی به میزبانی سازمان برنامه‌وبودجه کشور برگزار می‌شود.
یکشنبه 27 شهریور 1401
رئیس جمهور در دیدار جمعی از مدال‌آوران المپیادهای علمی کشوری و جهانی از جهاددانشگاهی و دیگر دستگاه‌های دارای مسئولیت در حوزه نخبگان خواست زمینه جذب، اشتغال، رشد و شکوفایی نخبگان را بیش از پیش فراهم کنند.
یکشنبه 27 شهریور 1401
کارگاه آموزشی یکروزه نقاشی خط جمعه 18 شهریورماه 1401 در مرکز آموزش های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی هنر برگزار شد.
دوشنبه 21 شهریور 1401
از میان علاقه مندان حوزه طراحی پوشاک که در این دوره از جشنواره ثبت نام نمودند، تعداد 70 نفر پس از ارزیابی اولیه به جلسات توجیهی با برندهای میزبان دعوت شده و پس از برگزاری جلسات توجیهی و شناخت نیاز برندها، به طراحی لباس پرداختند.
سه شنبه 15 شهریور 1401
ثبت نام ترم پاییز 1401 مرکز آموزش های تخصصی و کاربردی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی هنر از هفتم دوازدهم شهریورماه آغاز شده است.
سه شنبه 15 شهریور 1401
مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر برگزار می کند: ورکشاپ یکروزه نقاشی خط
چهار شنبه 2 شهریور 1401
12345678910...

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir