اخبار و اطلاعیه ها
کارگاه حرفه ای لباس و لباس عروس با همکاری جهاد دانشگاهی هنر و برندهای حوزه مد و لباس در هتل هما تهران برگزار می شود.
سه شنبه 22 آبان 1397
امروزه هنر با علم و صنعت گره خورده و خلاقیت در کنار علم شالوده موفقیت بسیاری از صنایع مختلف جهان است.با خلاقیت می‌توان دستاوردهای مهم را به عرصه ظهور رساند. گرفتن یک عکس، ساخت یک فیلم، طراحی یک پوستر، تیزرهای تبلیغاتی و... تماما هنر را در خدمت صنعت و فناوری درآورده است.
یکشنبه 20 آبان 1397
در شرایطی که کشور بیش از هر زمان دیگری نیاز به خود کفایی و اتکاء به توانایی های خود دارد، جهاد دانشگاهی هنر با راه اندازی مرکز هنر و معماری انگاره سعی دارد با استفاده از توانایی های ذاتی خود گامی به سوی اشتغال زایی و کارآفرینی داشته باشد.
شنبه 19 آبان 1397
نقاشی متحرک یا انیمیشن نمایشِ تُند و پیوسته تصاویری از اثرِ هنریِ دوبعدی، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی برای ایجاد توهم حرکت است.
شنبه 19 آبان 1397
خدا درباره‌ پیامبر اکرم(ص) گفته است: نرم‌خویی تو از الطاف خداست. اگر تندخو و سنگ‌دل بودی مردم از اطرافت پراکنده می‌شدند.
سه شنبه 15 آبان 1397
بهزاد رشیدی رئییس جهاد دانشگاهی هنر و محدثه خلیلی مدیر مرکز آموزش تخصصی جهاد دانشگاهی هنر در همایش بین المللی دانشگاه و آموزش هنر در شهر تبریز حضور یافتند.
سه شنبه 15 آبان 1397
معرفی دوره های مرکز آموزش تخصصی - کاربردی جهاد دانشگاهی هنر، گروه هنرهای تجسمی - عکاسی دیجیتال
سه شنبه 15 آبان 1397
جهاد دانشگاهی هنر در جهت توسعه فعالیت‌های هنری خود در زمینه طراحی و تولید آثار و محصولات هنری و کاربردی با هویت ایرانی از فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های صنایع دستی، فرش، طراحی صنعتی، گرافیک و ... واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:
یکشنبه 13 آبان 1397
زبان گویش مردم هر کشوری ریشه های عمیقی در فرهنگ آن کشور دارد. با آشنایی به زبان های مختلف بسیار راحت تر می توانیم با فرهنگ های مختلف آشنا شویم و درک بهتری نسبت به شرایط فرهنگی آن کشور داشته باشیم.
یکشنبه 13 آبان 1397
کودکان به نقاشی علاقه زیادی نشان می دهند، آنچه کودکان بر روی کاغذ می آورند بازتاب از دنیای درونی آنهاست.اغلب کودکان به کارهای هنری مثل نقاشی هایی که می کشند فکر نمی کنند یا حتی آن را سانسور نمی کنند. در طول 40 سال گذشته نقاشی کودکان به عنوان بخش مهمی از تشخیص‌های متخصصان اطفال به کار می‌رود.
یکشنبه 13 آبان 1397
طراحی به عنوان مهارتی الزامی در بسیاری از مشاغل و حرفه های هنری مورد استفاده قرار می گیرد. حتی در رشته های دانشگاهی از جمله نقاشی، گرافیک، طراحی لباس و ... این مهارت به صورت فراگیری آموزش داده می شود. اما اینکه افراد در چه مشاغلی حتما باید این مهارت را فرا بگیرند نکته ای است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:
شنبه 12 آبان 1397
ثبت نام دوره معماری داخلی و طراحی دکوراسیون در مرکز آموزش های جهاد دانشگاهی هنر
چهار شنبه 9 آبان 1397
جهت دریافت اطلاعات و هماهنگی و آشنایی با روش های ثبت نام در مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر
دوشنبه 7 آبان 1397
12345678910...

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir