اخبار و اطلاعیه ها
نمایشگاه گروهی طراحی و نقاشی آثار هنرآموزان مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر - 28 تیر لغایت 4 مرداد 98
سه شنبه 25 تیر 1398
طراح برگزیده از نگاه مخاطبان نمایشگاه و پربازدیدترین اثر از نگاه کاربران اینترنتی هفتمین جشنواره «نقش تن‌پوش» معرفی شدند.
سه شنبه 25 تیر 1398
یکشنبه 23 تیرماه مدیران ارشد سینمایی کشور به جمعی از مستندسازان و تهیه کنندگان و کارگردان‌های سینمای ایران و عوامل برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا» از پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی بازدید کردند.
سه شنبه 25 تیر 1398
آثار ارسالی سومین جشنواره رویداد مد ولباس «دیبا» به میزبانی شرکت ناریان مورد داوری قرار می‌گیرد.
دوشنبه 24 تیر 1398
15% تخفیف ثبت نام محدود ترم تابستان 98 جهت تکمیل ظرفیت برخی از رشته های مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر
یکشنبه 23 تیر 1398
مسئولان دبیرخانه و اعضای ستاد برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس «فردا»، یکشنبه 23 تیرماه با جمعی از مدیران سینمایی کشور و اساتید دانشگاه و مستندسازان و عکاسان همراه می‌شوند تا در راستای برنامه‌ها و اهداف این جشنواره، از پژوهشگاه رویان وابسته به جهاد دانشگاهی بازدید کنند.
چهار شنبه 19 تیر 1398
دبیر هفتمین جشنواره ملی «نقش تن‌پوش» در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: هر اندازه که از این جشنواره حمایت صورت گیرد در حقیقت این حمایت و پشتیبانی از نسل جوانی صورت گرفته است که خلاقانه به تولید آثار هنری در این جشنواره مشغول هستند.
دوشنبه 17 تیر 1398
یک کارشناس و منتقد پیشکسوت سینما با اشاره به اینکه در عرصه فیلم و عکس صنعتی و فناوری نباید تک ساحتی عمل کرد و تنها بر جنبه های مثبت و پیش‌رونده آن تکیه کرد، گفت: قطعاً این عرصه کمبودها و کاستی‌های زیادی دارد و آنها نیز باید در قالب رویدادی همچون جشنواره «فردا» به تصور کشیده شود اما اینکه محصول چنین فرایندی در کجا به مصرف برسد، مسئله مهمی است که باید به آن دقت کرد.
یکشنبه 16 تیر 1398
نمایشگاه آثار منتخب هفتمین جشنواره ملی «نقش تن‌پوش» عصر روز گذشته جمعه 14 تیرماه طی مراسمی در نگارخانه بهار خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.
شنبه 15 تیر 1398
جمعه این هفته و همزمان با برپایی نمایشگاه آثار منتخب هفتمین جشنواره «نقش تن‌پوش»، بازدیدکنندگان قادر خواهند بود تا با رأی به هر کدام از آثار، شرایطی را فراهم آورند تا جایزه بهترین اثر از دید مخاطب به اثری اهدا شود که بیشترین رأی را به دست آورده است.
چهار شنبه 12 تیر 1398
بهزاد رشیدی؛ دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با حضور در گردهمایی معاونان فرهنگی واحدهای سازمانی جهاد دانشگاهی، ضمن ارائه گزارشی از مراحل اجرایی این جشنواره، از واحدهای استانی جهاد دانشگاهی برای استفاده از حداکثر ظرفیت این واحدها و همچنین مشارکت دانشگاه‌های سطح کشور در این جشنواره، دعوت به عمل آورد.
چهار شنبه 12 تیر 1398
عضو هیئت داوران بخش صنعت هفتمین جشنواره ملی«نقش تن‌پوش»گفت: ترسیم یک نقشه راه مشخص در قالب یک آئین‌نامه برای این جشنواره یک نیاز مبرم است و باید اعضای شورای سیاستگذاری برای چنین مهمی همت کنند.
چهار شنبه 12 تیر 1398
18 تیر 98 برگزاری ژوژمان پایان دوره ترم بهار 98 دوره طراحی لباس در مرکز آموزش های جهاد دانشگاهی هنر
سه شنبه 11 تیر 1398
12345678910...

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir