اخبار و اطلاعیه ها
دو نفر از هنرآموزان دوره سفالگری جهاد دانشگاهی هنر به بخش حضور در نمایشگاه دوسالانه دانشجویی دستان راه یافتند.
دوشنبه 23 دی 1398
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، در این دوره از جشنواره تعداد ۱۰۰ طرح از سوی طراحان مد و لباس به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی اولیه ۳۰ طرح انتخاب شدند و در بررسی و داوری نهایی که پیش از مراسم اختتامیه جشنواره انجام شد، با نظر هیت داوران، دو طرح که با همکاری برندهای بادی اسپینر و ناریان طراحی و تولید شده بودند، به عنوان برگزیدگان نهایی جشنواره انتخاب و جایزه 10 میلیونی میان آنها تقسیم شد.
سه شنبه 17 دی 1398
فرآیند صدور گواهینامه در مرکز آموزش های جهاد دانشگاهی هنر
چهار شنبه 27 آذر 1398
مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر (ایراث) جهت ترم زمستان 1398 در 7 گروه تخصصی شامل دوره های متنوع هنری ثبت نام می نماید.
چهار شنبه 13 آذر 1398
یکی از طراحان منتخب سومین جشنواره «دیبا»، این رویداد هنری را هدفمند و با خروجی مشخص دانست و گفت: برای طراحانی که پیشتر سابقه کار حرفه‌ای در حوزه مد و لباس نداشته‌اند، «دیبا» جهشی بزرگ و هدفمند برای ورود به این صنعت محسوب می‌شود.
یکشنبه 10 آذر 1398
یکی از شرکت‌کنندگان در جشنواره «دیبا» با اشاره به اینکه پیش از شرکت در این جشنواره تجربه کار عملی در حوزه مُد و لباس را نداشتم گفت: با معرفی این جشنواره با برند «ناریان» که قبلاً علاقه‌مند سبک تولیدات آن بودم، همکار شدم.
چهار شنبه 6 آذر 1398
پس از گذراندن دو دوره موفق تربیت مربی نمایش خلاق در مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر، الزام دیگری پیش آمد و آن اینکه هنرجویان این دوره‌ها با فعالیت حرفه‌ای خود در قالب نهادی منسجم، علاوه بر خروج این عرصه از مهجوریت، بر جنبه‌های کاربردی آن تأکید کنند و در این راستا دفتر تخصصی تئاتر کاربردی شکل گرفت.
دوشنبه 27 آبان 1398
دفتر تخصصی تئاتر کابردی جهاد دانشگاهی هنر، در بخش پژوهش و ترجمه چهاردهمین جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان، جایزه‌ای ویژه را به اثر برتر پژوهشی با موضوع رابطه تئاتر کاربردی با تئاتر عروسکی اهدا می‌کند.
دوشنبه 20 آبان 1398
برگزاری کارگاه آموزشی 2 روزه آبستره رزین در مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر - 23 و 24 آبان 1398
شنبه 11 آبان 1398
به مناسبت سالروز تکریم از مقام هنرمند، ثبت نام ترم پائیز 1398 جهت برخی کد رشته ها تا 9 آبان ماه با 15 درصد تخفیف انجام می پذیرد
شنبه 4 آبان 1398
کارگاه نمایش کاربردی«جهان مشترک من و اشیاء» به همت دفتر تخصصی تئاتر کاربردی جهاد دانشگاهی هنر و با همکاری دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی دانشجویان برگزار شد.
چهار شنبه 1 آبان 1398
تمرینی در نمایش کاربردی برای ارتباط گروهی خلاق تحت عنوان «جهان مشترک من و اشیاء»، ورکشاپی است که دفتر تخصصی تئاتر کاربردی جهاد دانشگاهی هنر با همکاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی دانشجویان، مبادرت به برپایی آن خواهد کرد.
دوشنبه 29 مهر 1398
برگزاری نمایشگاه تصویرسازی مد در مرکز آموزش های جهاد دانشگاهی هنر
یکشنبه 28 مهر 1398
12345678910...

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir