انتصاب دبیر هشتمین جشنواره ملی نقش تن ‌پوش
سه شنبه 30 دی 1399 بازدید: 373

 

به گزارش روابط عمومی جشنواره تن پوش، امین مختاری مدیر فرهنگی و اجتماعی جهاد دانشگاهی هنر طی حکمی از سوی عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی به سمت دبیری هشتمین جشنواره ملی تن پوش منصوب شد.

 

جشنواره ملی تن پوش که پیش از این هفت دوره برگزار شده است. در این جشنواره تی‌شرت‌هایی منقش به طرح‌هایی متناسب با فرهنگ ایرانی و اسلامی با یکدیگر به رقابت می پردازند. همچنین در این جشنواره در راستای افزایش مهارت های جوانان این حوزه، کارگاه های آموزشی مرتبط برگزار می شود.

 

امین مختاری فارغ التحصیل کارشناسی سینما از دانشگاه هنر و کارشناسی ارشد تئاتر از دانشگاه تهران است. از فعالیت‌های اجرایی وی می‌توان به دبیری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، دبیری کمیته هنری بخش دانشگاهی دومین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، دبیر هنری دومین جشنواره بین‌المللی عکاسی نگاه آبی، دبیر دانشجویی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، دبیر بخش آکادمی و مدیر روابط عمومی دوره‌های یازدهم و دوازدهم جشنواره فیلم نهال، عضو انجمن علمی سینما دانشگاه هنر، بنیانگذار انجمن هنر و زیست بوم دایره آبی، دبیر قاره آسیا جشنواره فیلم iesff اسپانیا و مشاور هنری سالانه گرافیک دال اشاره کرد. مختاری همچنین پیش از این مشاور هنری و مدیریت روابط عمومی جشنواره‌های متعددی را بر عهده داشته و به نگارش فیلمنامه‌های بلند و کوتاهی همچون بی‌گناهی، سالاری‌ها، چمدان دستی، دلاور جمعه، اعتراف و... پرداخته است.


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir