انتشار فراخوان چهارمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا
جمعه 5 شهریور 1400 بازدید: 417

انتشار فراخوان چهارمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، چهارمین دوره جشنواره ملی مد و لباس دیبا با هدف ایجاد ارتباط موثر بین دانشگاه و صنف و صنعت، شناسایی و معرفی دانشجویان و طراحان مستعد در حوزه مد و لباس ایرانی به بازار، تولید آثار برگزیده با همکاری بخش صنف و صنعت و آشنایی دانشجویان برگزیده با فرایند طراحی، تولید و تجاری سازی محصولات برگزار می‌شود.
بخش رقابتی این دوره از جشنواره شامل هشت مرحله مختلف از ثبت‌نام متقاضی تا برگزاری جلسات توجیهی، بازدید از کارخانه‌های تولیدکنندگان، رویداد کارآفرینانه، طراحی دو مرحله‌ای آثار و برگزاری نمایشگاه و معرفی برگزیدگان خواهد بود. 
جوایز نقدی این دوره از جشنواره به رتبه‌های اول تا سوم به ترتیب، 40.000.000، 30.000.000 و 20.000.000 ریال بوده که به همراه تندیس و لوح تقدیر به برگزیدگان اهدا خواهد شد. همچنین به سایر راه‌یافتگان به مرحله نهایی نیز لوح تقدیر اهدا می‌شود.
مهلت ثبت‌نام اولیه و ارسال تصویر نمونه طراحی‌های شرکت‌کنندگان تا ۱۵ شهریورماه خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام خود از طریق سامانه www.jdmod.ir اقدام نمایند. همچنین فایل فراخوان کامل این جشنواره جهت دانلود در زیر درج شده است. 
مخاطبان می‌توانند جهت دریافت پاسخ سوال‌های احتمالی خود از طریق واتساپ با شماره 09024263005 در ارتباط بوده و یا از طریق تلفن 66965383-021 با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایند. 
چهارمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران درحال برگزاری است و نمایشگاه این دوره از جشنواره 20 تا 23 مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران مدکس اتحادیه پوشاک برگزار خواهد شد.
جهت دریافت کاتالوگ این جشنواره برروی دانلود کلیک کنید.

 


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir