بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت انتخابات رياست جمهوري
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396 بازدید: 1017

 بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت انتخابات رياست جمهوري  

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه ای در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهاي اسلامي شهر و روستا از ملت بزرگ ایران برای حضور در پای صندوق های رأی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن بیانیه به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحيم
يك بار ديگر آزموني بزرگ در پيش روي ملت ايران است؛ ميداني مهم كه حضور حداكثري مردم در آن، مي تواند حماسه اي پربركت را رقم زده، پيشرفت كشور را شتاب بخشيده و دشمنان را مأيوس نمايد. 
امروز، قدرداني از نعمت بزرگ جمهوري اسلامي و مراقبت از عزت و آبروي ملي در مشاركت بالاي مردم عزيز ايران اسلامي در انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري تجلي مي يابد. 
اين، سر انگشتان ملت ايران است كه بار ديگر گره گشايي كرده و 29 ارديبهشت 96 را در منظومه انقلاب اسلامي چونان ستاره اي روشن به يادگار خواهد گذارد.
جهادگران جهاد دانشگاهي همگام و همراه با آحاد مردم، ضمن يادآوري درسهاي مكتب امام خميني (ره) و با تأسي به خلف شايسته ايشان، حضرت آيت ا... العظمي خامنهاي (مدظله العالي)، روز بيست و نهم ارديبهشت ماه امسال را روز امتحان الهي دانسته و با بصيرت و هوشياري در مسير تحقق حماسه سياسي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري يعني حضور حداكثري همه اقشار ملت در انتخابات گام برخواهند داشت.
جهادگران جهاددانشگاهي ضمن دعوت از ملت شهيدپرور ايران اسلامي براي حضور پرشور در پاي صندوق هاي رأي انتخابات رياست جمهوري و انتخابات شوراها، از كانديداهاي محترم ميخواهند در مراحل پيش رو با متانت، قانون مداري را سرلوحه كار خود قرار دهند تا به فضل الهي اين انتخابات به سربلندي و پيروزي كشور اسلامي مان بيانجامد. 
 جهاددانشگاهي 
 27 ارديبهشت 96

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir