آغاز ثبت نام 30 رشته هنری در ترم زمستان جهاد دانشگاهی هنر
یکشنبه 25 آذر 1397 بازدید: 2089

ثبت نام ترم زمستان و کلاس‌های مرکز آموزش‌های تخصصی_کاربردی جهاد دانشگاهی هنر با 30 رشته آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های هنری تخصصی و کاربردی در رشته های الگوسازی و دوخت لباس، اسکیس و راندو معماری، پتینه و نقاشی دیواری، تصویر سازی، چرم و دست دوز، خوشنویسی،دوخت های سنتی و مدرن، سفالگری،طراحی طلا و جواهر،طراحی لباس، نقاشی چاپ و پارچه،طراحی، گرافیک، معماری داخلی(طراحی دکوراسیون)، نرم افزارهای هنر و معماری، نقاشی شیشه، نقاشی در گرایش رنگ روغن/ آبرنگ، آکلریک، تربیت مربی هنر کودک و تربیت مربی نمایش خلاق در این مرکز آموزش ثبت نام کنند.
جهاد دانشگاهی هنر برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی نمایش خلاق کرده است. در این دوره سعی می شود مربیانی تربیت شوند که به راحتی بتوانند در پیش دبستانی ها، مدارس، مهدکودک ها، کانون های تربیت کودک و نوجوان، فرهنگسراها و... با کودکان و نوجوانان کار کنند.
لازم به ذکر است در برخی رشته ها عناوین هر دوره شامل چند تک درس مرتبط با هم است. به عنوان مثال در رشته معماری داخلی مبانی هنر و معماری داخلی، هندسه ترسیمی، شیوه های بیان شامل دروس این دوره در ترم 1 است.
علاقه مندان جهت دریافت مشاوره و هماهنگی ثبت نام با شماره تلفن های 5-88328653 تماس بگیرید و یا به بخش ثبت نام الکترونیکی مراجعه نمایید.
همچنین متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به آدرس خیابان انقلاب، ایستگاه متروی دروازه دولت، خیابان خاقانی نرسیده به سمیه پلاک 81 مرکز آموزش های تخصصی و کاربردی جهاد دانشگاهی هنر ثبت نام کنند.
علاقه مندان می توانند تا تاریخ 10 دی ماه در دوره های مورد نظر ثبت نام کنند.
انتهای پیام

 


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir