امضای تفاهمنامه همکاری میان جهاد دانشگاهی هنر و انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند
چهار شنبه 15 اسفند 1397 بازدید: 836

 شب گدشته، سه‌شنبه 14 اسفند‌ماه با حضور بهزاد رشیدی، رئیس جهاد دانشگاهی هنر و محسن استادعلی، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران، تفاهمنامه همکاری امضا شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، امضای این تفاهمنامه بین جهاد دانشگاهی هنر و انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران در راستای اجرای هدف‌های مشترك فرهنگی و هنری و به منظور کمک به ارتقای سطح توليدات فيلم‌های مستند صنعتی به منظور ارتقای کیفی جشنواره عکس و فیلم فناوری و صنعتی که جهاد دانشگاهی هنر در شرف برگزاری پنجمین دوره آن است صورت گرفت.
از جمله بندهای مورد توافق میان جهاد دانشگاهی هنر و انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران می‌توان به مواردی همچون همكاری در برگزاری پنجمین جشنواره فيلم‌های فناوری و صنعتی، برگزاری نشست‌های تخصصی و كارگاه‌های آموزشی باموضوع فيلم‌های فناوری و صنعتی، اجرای طرح‌های مشترک در زمینه تولید فيلم‌های فناوری و صنعتی، برگزاری دوره‌های آموزش با موضوع مستند‌سازی فناوری و صنعتی، تعریف و اجرای طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی مرتبط با موضوع، حمایت در برگزاری مراسم«شب کارگردانان سینمای مستند» اشاره کرد.
این گزارش حاکی است ؛ طرفین در قالب این تفاهم نامه تاکید ویژه ای بر برگزاری هر چه مطلوب پنجمین دوره جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با استفاده از توان تخصصی موجود بین اعضای انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستد ایران داشتند، تا در آینده نزدیک چشم انداز بین المللی شدن این جشنواره نیز محقق شود.
همچنین طی این تفاهمنامه، طرفین متعهد شدند در راستای حُسن انجام موارد توافقی مذکور از کلیه ظرفیت‌ها و امکانات موجود نهایت بهره‌برداری را به عمل آورده تا این امر منجر به خروجی هدفمند تا پایان سال 98 یعنی اتمام اعتبار این تفاهم نامه شود.
 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir