برپایی ژوژمان پایان دوره لباس شب و عروس مرکز آموزش جهاد دانشگاهی هنر
یکشنبه 19 خرداد 1398 بازدید: 1023
مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر در پایان دوره آموزشی اخیر لباس شب و عروس، اقدام به برپایی ژوژمانی از آثار نهایی هنرجویان خود خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، دوره آموزشی طراحی و دوخت لباس شب و عروس به مدت 5 ماه در مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار شد و پس از پایان این دوره این مرکز آموزشی درصدد است تا ژوژمانی از آثار نهایی و تکمیل شده هنرجویان خود را برپا کند.
محدثه خلیلی؛ مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر در این مورد، گفت: حدود 15 هنرجو در این دوره حضور داشتند و به مدت 5 ماه، هفته‌ای یک جلسه آموزش‌های تخصصی لازم در زمینه طراحی و دوخت لباس شب و عروس را زیرنظر کارشناس و مدرس مربوطه فراگرفتند و در شرایط کنونی ما قصد داریم محصول نهایی و کامل شده هر یک از هنرجویان را در فضای نمایشگاهی این مرکز در معرض دید عموم قرار دهیم.
وی ادامه داد: این ژوژمان 30 خرداد ساعت 10 تا 12 در مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر واقع در خیابان خاقانی برپا و در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و به هر یک از هنرجویان این دوره که با نظر مدرس خود توانسته‌اند دوره آموزشی را با موفقیت و با امتیاز لازم و مورد نظر کارگاهی و علمی پشت سر بگذارند، گواهینامه معتبر قابل ترجمه ارائه خواهد شد.
یادآور می‌شود، مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر تابستان امسال با برگزاری مدرسه تابستانی هنر، برای پُرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوان 7 تا 17 سال، آماده ثبت‌نام از هنرجویان علاقه‌مند در 9 رشته هنری است.
انتهای پیام


 


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir