فرم ثبت نام در جشنواره نقش تن پوش

شرايط و مقررات جشنواره:

- ویژگی آثار ارسالی به شرح زیر است:

  • امکان استفاده از تمام طیف های رنگی
  • سایز (L) با طول 69 و عرض 51
  • قابل استفاده در اجتماع

- در بخش شال و روسری نیز روند انتخاب آثار همانند بخش تن پوش است.

- از نظر دبیرخانه جشنواره، شال عبارتست از 60 یا 70 سانتی‌متر عرض و 180 سانتی‌متر طول و روسری عبارتست از90 سانتی‎‌متر در 90سانتی‌متر 

- طرح نهایی و منتخب باید بر روی موکاپ mockup داخل سایتJdart.ir  با فرمت jpg ارسال شود.

- پس از معرفی منتخبین مرحله اول، ایشان می‌توانند آثار خود را از طریق پست، همراه با فرم مشخصات و رزومه کاری صاحب اثر ارسال نمایند و یا به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند. ( آثار فاقد برگه مشخصات كامل، به مرحله داوري نهایی ارائه نخواهد شد) . 

- آثار برگزیده در سایت و شبکه‌های اجتماعی جشنواره با نام صاحب اثر معرفی خواهد شد.

- به همه منتخبین جشنواره، گواهي حضور در جشنواره اعطا خواهد شد .

- از میان آثار ارسال شده پس از ارزيابي توسط هیأت داوران، آثار منتخب در نمايشگاهي به صورت مجازی یا حضوری در معرض عموم قرار خواهد گرفت.

- برای آثار راه یافته به بخش نمایشگاهی، در صورت تامین شرایط، امکان فروش مستقیم فراهم می‌شود. (شرایط متعاقبا اعلام می‌گردد) و در صورت تمایل به فروش تیک موجود در فرم ثبت‌نام را بزنید. ‌

- هر فرد در هر بخش از جشنواره می‌تواند حداکثر تا 5 اثر در سایت جشنواره بارگذاری نماید.

- صاحبان آثار منتخب جشنواره می بایست طبق توضیحات ذکر شده در فرآیند برگزاری جشنواره و سایر شرایطی که در آینده اعلام خواهد شد، با دبیرخانه جشنواره همکاری های لازم را به عمل آورند.

- دبیر خانه جشنواره مجاز است تا از آثار ارائه شده در نمایشگا ههای مختلف و مواردی همچون پوستر ، کتاب، مولتی مدیا ، مجموعه آثار و ویژه نامه ها استفاده کند. 

- ارسال اثر توسط شرکت‌کنندگان در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی این اثر است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی آن به عهده شرکت‌کننده است. 

- اگر در هر مرحله ای از جشنواره مشخص شود که اثری فاقد اصالت و کپی است، از کلیه فرآیندهای جشنواره کنار گذ اشته خواهد شد. 

- آثار ارسالی هر دوره، تا شروع دوره بعدی جشنواره عودت داده نمی شود و با نام‌ طراح آن در نمایشگاه های مختلف شرکت داده می شود.

- آثار ارسالی از زمان انتشار فراخوان دوره بعدی جشنواره قابل عودت است. صاحبان آثار به مدت یک سال فرصت دارند تا بصورت حضوری اثر خود را از دبیرخانه جشنواره تحویل بگیرند. پس از گذشت مدت زمان مقرر شده، تصمیم گیری در خصوص آثار با دبیرخانه جشنواره است. 

- تصمیم نهایی درباره موارد پیش بینی نشده که در مقررات حاضر لحاظ نشده و یا ابهامات ناشی از مفاد آن و تغییر در بعضی از مقررات، با دبیرخانه جشنواره است. 

- شرکت در جشنواره به منزله پذیرش تمامی شرایط و مقررات جشنواره تلقی خواهد شد.  


 
 
 
  
 
 
 
   
   
   
 
 
 


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد هنر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 jdart.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir